page_banner

маҳсулот

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC қабулкунаки оптикӣ

    10Gb / s SFP + BIDI барои истифода дар пайвандҳои 10GBASE-BX Ethernet пешбинӣ шудааст. Онҳо бо SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 ва SFP + MSA, FCC 47 CFR Қисми 15, Синфи B ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Қабулкунандаи оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунад.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Трансиверҳои TM-4DDDG / GD-243E дуҷониба 10Gb / s (SFP +) ба мушаххасоти кунунии SFP + Созишномаи бисёрмаънавӣ (MSA) мувофиқат мекунанд. Онҳо ба 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH ва 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L мувофиқат мекунанд.
    Қабулкунандаи оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунад.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    10Gb / s SFP + BIDI барои истифода дар пайвандҳои 10GBASE-BX Ethernet пешбинӣ шудааст. Онҳо ба SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 ва SFP + MSA, FCC 47 CFR Қисми 15, Синфи B ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Қабулкунандаи оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунад.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    10Gb / s SFP + BIDI барои истифода дар пайвандҳои 10GBASE Ethernet, канали нахи ва барномаи WDM пешбинӣ шудааст. Онҳо ба SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 ва SFP + MSA, FCC 47 CFR Қисми 15, Синфи B ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Қабулкунандаи оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунад.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Қабули интиқолдиҳандаи оптикии 10Gb / s SFP + CWDM барои татбиқи нахи алоқа, ба монанди 10G Ethernet, ки пурра бо мушаххасоти SFP + MSA SFF-8431 мувофиқат мекунад, таҳия шудааст.
    Ин модул барои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудааст ва дар дарозии номиналии дарозии мавҷи CWDM кор мекунад.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Қабули интиқолдиҳандаи оптикии 10Gb / s SFP + CWDM барои татбиқи нахи алоқа, ба монанди 10G Ethernet, ки пурра бо мушаххасоти SFP + MSA SFF-8431 мувофиқат мекунад, таҳия шудааст.
    Ин модул барои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудааст ва дар дарозии номиналии дарозии мавҷи CWDM кор мекунад.
    Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Қабули интиқолдиҳандаи оптикии 10Gb / s SFP + CWDM барои татбиқи нахи алоқа, ба монанди 10G Ethernet, ки пурра бо мушаххасоти SFP + MSA SFF-8431 мувофиқат мекунад, таҳия шудааст.
    Ин модул барои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудааст ва дар дарозии номиналии дарозии мавҷи CWDM кор мекунад.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Қабули интиқолдиҳандаи оптикии 10Gb / s SFP + CWDM барои татбиқи нахи алоқа, ба монанди 10G Ethernet, ки пурра бо мушаххасоти SFP + MSA SFF-8431 мувофиқат мекунад, таҳия шудааст.
    Ин модул барои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудааст ва дар дарозии номиналии дарозии мавҷи CWDM кор мекунад.
    Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC қабулкунаки оптикӣ

    10Gb / s SFP + SR барои истифода дар пайвандҳои 10-Gigabit Ethernet тавассути нахи бисёрмоҳа пешбинӣ шудааст. Онҳо ба SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW ва 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I мувофиқат мекунанд. Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2 сим дастрас мебошанд, тавре ки дар SFF-8472 нишон дода шудааст.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикии дуплекс

    10Gb / s Encanced Form Factor Pluggable SFP + интиқолдиҳандаҳо барои истифода дар пайвандҳои 10-Gigabit Ethernet то 10 км аз болои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудаанд. Онҳо ба SFF-8431, SFF-8432 ва IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW мувофиқат мекунанд ва 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2 сим дастрас мебошанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикии дуплекс

    10Gb / s Encanced Form Factor Pluggable SFP + интиқолдиҳандаҳо барои истифода дар пайвандҳои 10-Gigabit Ethernet то 20 км аз болои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудаанд. Онҳо ба SFF-8431, SFF-8432 ва IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW мувофиқат мекунанд ва 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2 сим дастрас мебошанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикии дуплекс

    10Gb / s интиқолдиҳандаҳои васлшаванда SFP + интиқолдиҳандаҳои тақвиятёфтаи Form Form SFP + мебошанд, ки барои истифода дар пайвандҳои бисёрсатҳии 10-Гигабит то 40 км нахи ягонаи G.652 тарҳрезӣ шудаанд. Онҳо ба SFF-8431 1, SFF-8432 2 ва 10GBASE- ER / EW мувофиқат мекунанд; канали нахи 4х, 8х ва 10х, инчунин имконоти CPRI аз 2 то 8, аз пайвандҳои 40 км дастгирӣ кунед.
    Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2-сим, тавре ки дар SFF-8472 нишон дода шудааст, дастрас мебошанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
12 Оянда> >> Саҳифаи 1/2