page_banner

маҳсулот

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Қабули интиқолдиҳандаи оптикии 10Gb / s SFP + CWDM барои татбиқи нахи алоқа, ба монанди 10G Ethernet, ки пурра бо мушаххасоти SFP + MSA SFF-8431 мувофиқат мекунад, таҳия шудааст.
    Ин модул барои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудааст ва дар дарозии номиналии дарозии мавҷи CWDM кор мекунад.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Қабули интиқолдиҳандаи оптикии 10Gb / s SFP + CWDM барои татбиқи нахи алоқа, ба монанди 10G Ethernet, ки пурра бо мушаххасоти SFP + MSA SFF-8431 мувофиқат мекунад, таҳия шудааст.
    Ин модул барои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудааст ва дар дарозии номиналии дарозии мавҷи CWDM кор мекунад.
    Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Қабули интиқолдиҳандаи оптикии 10Gb / s SFP + CWDM барои татбиқи нахи алоқа, ба монанди 10G Ethernet, ки пурра бо мушаххасоти SFP + MSA SFF-8431 мувофиқат мекунад, таҳия шудааст.
    Ин модул барои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудааст ва дар дарозии номиналии дарозии мавҷи CWDM кор мекунад.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Қабули интиқолдиҳандаи оптикии 10Gb / s SFP + CWDM барои татбиқи нахи алоқа, ба монанди 10G Ethernet, ки пурра бо мушаххасоти SFP + MSA SFF-8431 мувофиқат мекунад, таҳия шудааст.
    Ин модул барои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудааст ва дар дарозии номиналии дарозии мавҷи CWDM кор мекунад.
    Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.