page_banner

маҳсулот

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC қабулкунаки оптики

    Трансляторҳои SFP28 иҷрои баланд, модулҳои самараноки арзон мебошанд, ки суръати маълумотро 25Gbps ва дарозии максималии пайвандро дар 10km дар SMF дастгирӣ мекунанд. Он барои 25GBASE-LR Ethernet ва 25.78125 Гб / с хатти ягонаи 100GE LR4 пешбинӣ шудааст. Онҳо бо SFF-8402 ва SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 ва IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE мутобиқат мекунанд.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    Transceiver SFP28 як модули интиқолдиҳандаи оптикии хеле фишурда аст, ки 25Gbit / s маълумотҳои силсилавии PECL ё CML -ро ба маълумоти оптикии силсилавии мутобиқ бо стандарти 25GBASE-SR табдил медиҳад. Он барои шабакаҳои минтақаи нигаҳдории баландсуръат, пайвастшавии кластери компютерӣ, қубурҳои фармоишии баландсуръат ва Пайвасти Inter Rack пешбинӣ шудааст. Онҳо бо мутобиқати SFF-8431, SFF-8432 ва IEEE 802.3ae 25GBASE-LR мутобиқанд.
  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB интиқолдиҳанда

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 як интиқолдиҳандаи оптикии чор каналӣ, васлшаванда, мувозӣ мебошад ва барои истифодаи 100G CWDM бо шабакаи FEC, Datacenter ва Enterprise ва дигар пайвандҳои оптикӣ пешбинӣ шудааст. Онҳо ба мушаххасоти SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML интиқолдиҳандаи оптикӣ

    100Gb / s QSFP28 ER4 як интиқолдиҳандаи оптикии чор каналӣ, васлшаванда ва мувозӣ мебошад ва барои 100 барномаи Gigabit Ethernet пешбинӣ шудааст. Онҳо ба SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 ва 112GBASE-OTU4 QSFP28 Қурби дугона 1310nm 100m DDM DML & PIN LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    100Gb / s QSFP28 LR4 як чор канали, васлшаванда, интиқолдиҳандаи оптикии параллелист ва барои 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR пешбинӣ шудааст. Онҳо ба SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 ва Telcordia GR-468-CORE мутобиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO интиқолдиҳандаи оптикӣ

    100Gb / s QSFP28 SR4 як аст
    чор канали интиқолдиҳандаи оптикии параллелӣ ва барои барномаҳои 100GBASE-SR4 ва 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR пешбинӣ шудааст. Онҳо бо мушаххасоти SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 ва Telcordia GR-468-CORE мутобиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Rate Dual Rate VCSEL MPO / MTP transceiver optical

    100Gb / s QSFP28 SR4 як аст
    чор канали интиқолдиҳандаи оптикии параллелӣ ва барои 100 Gigabit Ethernet, Center Data, InfiniBand QDR, DDR, SDR ва CPRI10 пешбинӣ шудааст. Онҳо бо QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm мувофиқат мекунанд. Трансивертҳои оптикӣ ба талаботи RoHS-6 мувофиқат мекунанд.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 ва 112GBASE-OTU4 QSFP28 Қурби дугона 1310nm 100m DDM DML & PIN LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

    100Gb / s QSFP28 LR4 чор канали интиқолдиҳандаи оптикии параллелӣ мебошад ва барои 100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 пешбинӣ шудааст. Онҳо ба стандартҳои IEEE P802.3ba ва OTU4 4I1-9D1F мувофиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB интиқолдиҳанда

    100Gb / s QSFP28 PSM4 чор канали интиқолдиҳандаи оптикии параллелист ва барои барномаҳои 100GBASE-PSM4 ва 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR пешбинӣ шудааст. Онҳо ба мушаххасоти SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB интиқолдиҳанда

    100Gb / s QSFP28 PSM4 чор канали интиқолдиҳандаи оптикии параллелист ва барои барномаҳои 100GBASE-PSM4 ва 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR пешбинӣ шудааст. Онҳо ба мушаххасоти SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB интиқолдиҳанда

    100Gb / s QSFP28 PSM4 чор канали интиқолдиҳандаи оптикии параллелӣ мебошад ва барои барномаҳои 00GBASE-PSM4 ва 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR пешбинӣ шудааст. Онҳо ба мушаххасоти SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC қабулкунаки оптикӣ

    10Gb / s SFP + BIDI барои истифода дар пайвандҳои 10GBASE-BX Ethernet пешбинӣ шудааст. Онҳо бо SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 ва SFP + MSA, FCC 47 CFR Қисми 15, Синфи B ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Қабулкунандаи оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунад.
12 Оянда> >> Саҳифаи 1/2