page_banner

маҳсулот

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 км DDM EML Дуплекси LC қабулкунаки оптикӣ

тавсифи кӯтоҳ:

Модули SFP28 LAN-WDM бо SFF-8431, SFF-8432 ва IEEE 802.3CC 25GBASE-ER мувофиқат мекунад. Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2 сим дастрас мебошанд, тавре ки дар SFF-8472 нишон дода шудааст. Қабулкунандаи оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунад.


Тафсилоти маҳсулот

Тавсифи Маҳсулот:

25G LAN WDM як модули интиқолдиҳандаи оптикии хеле фишурда мебошад ва дарозии 12 дорад. Шабакаи LAN-WDM EML ва қабулкунандаи APD барои барномаҳои Ethernet дар пайвандҳои то 10 км дар SMF иҷрои олӣ фароҳам меорад.

Хусусияти маҳсулот

Суръати маълумот то 25Gbps
LAN-WDM EML лазерии хунуккунӣ ва қабулкунандаи APD
Изи гармии васлшаванда SFP28
Функсияҳои ташхиси рақамӣ
Таъмини барқ ​​ягона + 3.3V
Паҳншавии барқ ​​камтар аз 2,0 Вт
CDR дохилӣ дар канали интиқолдиҳанда ва қабулкунанда
Дастгирии CDR bypass
Бастаи SFP28 MSA бо контейнери LC
Ҷиттер хеле паст аст
EMI хеле паст ва ҳифзи аълои ESD
Мутобиқати RoHS

Ариза

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Гб / с LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Дигар пайванди оптикӣ

Мушаххасоти маҳсулот:

Параметри Маълумот Параметри Маълумот
Фактор SFP28 Дарозии мавҷ LANWDM
Суръати максималии маълумот 25.78125 Гбит / с Масофаи максималии интиқол 10 км
Пайвасткунаки Дуплекси LC ВАО СМ
Намуди мефиристад LANWDM EML Намуди қабулкунанда APD
Ташхис DDM дастгирӣ карда мешавад Диапазони ҳарорат 0 то 70 ° C
TX Ҳокимият ҳар як қатор -2 ~ + 6dBm Ҳассосияти қабулкунанда <-19.5dBm
<-19.5dBm Истеъмоли қувваи барқ 2W Таносуби нобудшавӣ

6dB

1

Санҷиши сифат

2

Санҷиши сифати сигнали TX / RX

3

Санҷиши меъёр

4

Озмоиши спектри оптикӣ

5

Санҷиши сенстӣ

6

Озмоиши эътимоднокӣ ва устуворӣ

Озмоиши Endface

xinfu

Сертификати сифат

safd (2)

Шаҳодатномаи CE

safd (3)

Ҳисоботи EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40 км DDM EML дуплекси LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40 км DDM EML Дуплекси LC қабулкунаки оптикӣМаҳсулот