page_banner

маҳсулот

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

тавсифи кӯтоҳ:

Трансиверҳои SFP28 барои истифода дар пайвандҳои Ethernet то суръати 25,78 Гб / с ва то 10 км дарозии пайванд тарҳрезӣ шудаанд. Онҳо мувофиқи SFF-8472 мебошанд ва бо SFF-8432 ва қисмҳои татбиқшавандаи SFF-8431 мувофиқанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.


Тафсилоти маҳсулот

Тавсифи Маҳсулот

Трансиверҳои SFP28 барои истифода дар пайвандҳои Ethernet то суръати 25,78 Гб / с ва то 10 км дарозии пайванд тарҳрезӣ шудаанд. Онҳо мувофиқи SFF-8472 мебошанд ва бо SFF-8432 ва қисмҳои татбиқшавандаи SFF-8431 мувофиқанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.

Хусусияти маҳсулот

25.78125Gb / s интерфейси оптикии пайдарпайро дастгирӣ мекунад

То 10 км интиқол дар SMF

Қабулкунандаи лазерии DFB ва сардовари сард

Изи гармии васлшаванда SFP28

Функсияҳои ташхиси рақамӣ

Таъмини барқ ​​ягона + 3.3V

Истеъмоли қувваи барқ ​​камтар аз 1,3 Вт

Ҳарорати корӣ: -40 ~ + 85°C

CDR дохилӣ дар канали интиқолдиҳанда ва қабулкунанда

Дастгирии CDR bypass

Маҷмӯаи SFP28 MSA бо пайвасткунандаи симплекси LC, дуҷониба

Ариза

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 Гб / с хатти ягонаи 100GE LR4

Дигар пайвандҳои оптикӣ

Мушаххасоти маҳсулот

Параметри Маълумот Параметри Маълумот
Фактор SFP28 Дарозии мавҷ 1270nm / 1330nm
Суръати максималии маълумот 25.78125 Гбит / с Масофаи максималии интиқол 10KM
Пайвасткунаки Симплекси LC ВАО СМ
Намуди мефиристад 1270nm DFB

1330нм DFB

Намуди қабулкунанда ПИНТИА
Ташхис DDM дастгирӣ карда мешавад Диапазони ҳарорат 0 то 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Ҳокимият TX -5 ~ + 2dBm Ҳассосияти қабулкунанда <-13dBm
<-13dBm Истеъмоли қувваи барқ 3.5W Таносуби нобудшавӣ

3.5dB

1

Санҷиши сифат

2

Санҷиши сифати сигнали TX / RX

3

Санҷиши меъёр

4

Озмоиши спектри оптикӣ

5

Санҷиши сенстӣ

6

Озмоиши эътимоднокӣ ва устуворӣ

Озмоиши Endface

xinfu

Сертификати сифат

safd (2)

Шаҳодатномаи CE

safd (3)

Ҳисоботи EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC интиқолдиҳандаи оптикӣ