page_banner

маҳсулот

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикии дуплекс

тавсифи кӯтоҳ:

10Gb / s Encanced Form Factor Pluggable SFP + интиқолдиҳандаҳо барои истифода дар пайвандҳои 10-Gigabit Ethernet то 20 км аз болои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудаанд. Онҳо ба SFF-8431, SFF-8432 ва IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW мувофиқат мекунанд ва 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2 сим дастрас мебошанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.


Тафсилоти маҳсулот

Тавсифи Маҳсулот

10Gb / s Encanced Form Factor Pluggable SFP + интиқолдиҳандаҳо барои истифода дар пайвандҳои 10-Gigabit Ethernet то 20 км аз болои нахи ягонаи тарҳрезӣ шудаанд. Онҳо ба SFF-8431, SFF-8432 ва IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW мувофиқат мекунанд ва 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2 сим дастрас мебошанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.

Хусусияти маҳсулот

Интиқоли нахи ягона
SFP Маҷмӯъи бисёрманбаъ бо Receptacle LC
То 10Гб / с Истиноди маълумот
Қобилияти гарм-васлшаванда
Таъмини барқии ягона + 3.3V
Мувофиқи мушаххасоти IEEE802.3Z
Бо Bellcore TA-NWT-000983 мувофиқат мекунад
Бехатарии чашм, ки барои мулоқоти лазерии Class1 сохта шудааст, ки бо IEC60825-1 мувофиқат мекунад

Ариза

Gigabit Ethernet
Канали нахи
Барномаи WDM

Мушаххасоти маҳсулот

Параметри Маълумот Параметри Маълумот
Фактор SFP + Дарозии мавҷ 1310нм
Суръати максималии маълумот 10 Gbps Масофаи максималии интиқол 20 км
Пайвасткунаки Дуплекси LC ВАО SMF
Намуди мефиристад 1310нм DFB Намуди қабулкунанда ПИНТИА
Ташхис DDM дастгирӣ карда мешавад Диапазони ҳарорат 0 то 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Ҳокимият ҳар як қатор -4 ~ + 2dBm Ҳассосияти қабулкунанда <-14dBm
<-14dBm Истеъмоли қувваи барқ 3.5W Таносуби нобудшавӣ

4dB

1

Санҷиши сифат

2

Санҷиши сифати сигнали TX / RX

3

Санҷиши меъёр

4

Озмоиши спектри оптикӣ

5

Санҷиши сенстӣ

6

Озмоиши эътимоднокӣ ва устуворӣ

Озмоиши Endface

xinfu

Сертификати сифат

safd (2)

Шаҳодатномаи CE

safd (3)

Ҳисоботи EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC интиқолдиҳандаи оптикии дуплекс