page_banner

маҳсулот

100GBASE-LR4 ва 112GBASE-OTU4 QSFP28 Қурби дугона 1310nm 100m DDM DML & PIN LC интиқолдиҳандаи оптикӣ

тавсифи кӯтоҳ:

100Gb / s QSFP28 LR4 чор канали интиқолдиҳандаи оптикии параллелӣ мебошад ва барои 100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 пешбинӣ шудааст. Онҳо ба стандартҳои IEEE P802.3ba ва OTU4 4I1-9D1F мувофиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.


Тафсилоти маҳсулот

Тавсифи Маҳсулот

100G QSFP28 чор паҳлӯи маълумотро дар ҳар самт бо паҳнои 100Gb / s муттаҳид мекунад. Ҳар як қатор метавонад бо истифода аз G.652 SMF дар 27.953Gb / s то масофаи 10 км интиқол диҳад. Ин модулҳо барои кор дар як системаи нахи ягона бо истифодаи дарозии номиналии 1310nm пешбинӣ шудаанд.

Хусусияти маҳсулот

Суръати маълумот дар қатор то 25.78125Gb / s, 27.953Gb / s

Омили формавии QSFP28-и гарм

4 канали 1310нм LAN WDM DML ва массиви детектори PIN

Интиқолдиҳанда: 4x25Gb / s LAN WDM DML TOSA сард

Қабулкунанда: 4x25Gb / s PIN ROSA

4x28G интерфейси силсилавии барқӣ (CEI-28G-VSR)

Функсияҳои ташхиси рақамӣ

Таъмини барқ ​​ягона + 3.3V

Истеъмоли пасти барқ ​​<3,5 Вт

Ариза

100GBASE-LR4 Ethernet Истинодҳо

OTN OTU4 4I1-9D1F

CPRI 10

Мушаххасоти маҳсулот:

Параметри

Маълумот

Параметри

Маълумот

Фактор

QSFP28

Дарозии мавҷ

1310нм

Суръати максималии маълумот

Суръати дугона 103.1 Gbps ва 112Gbps

Масофаи максималии интиқол

10 км @ SMF

Пайвасткунаки

Дуплекси LC

ВАО

SMF

Намуди мефиристад

DML 1310nm

Намуди қабулкунанда

PIN

Ташхис

DDM дастгирӣ карда мешавад

Диапазони ҳарорат

0 то 70 ° C (32 то 158 ° F)

TX Ҳокимият ҳар як қатор

-4.3 ~ 4.5dBm

Ҳассосияти қабулкунанда

<-8.6dBm(100G)

<-8.4dBm(112G)

<-8.6dBm (100G)

<-8.4dBm (112G)

Истеъмоли қувваи барқ

3.5W

Таносуби нобудшавӣ

1

4dB

2

Санҷиши сифат

3

Санҷиши сифати сигнали TX / RX

4

Санҷиши меъёр

5

Озмоиши спектри оптикӣ

6

Санҷиши сенстӣ

Озмоиши эътимоднокӣ ва устуворӣ

xinfu

Озмоиши Endface

safd (2)

Сертификати сифат

safd (3)

Шаҳодатномаи CE

safd (1)

Ҳисоботи EMC

123(1)

  • IEC 60825-1
  • Гузашта: