page_banner

маҳсулот

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML қабулкунаки оптикӣ

тавсифи кӯтоҳ:

100Gb / s CFP4 барои 100GBASE Ethernet пешбинӣ шудааст. Онҳо ба CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 ва CEI-28G-VSR мувофиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.


Тафсилоти маҳсулот

Тавсифи Маҳсулот

CFP4 LR4 4 канали вуруди 25Gb / s маълумотҳои барқиро ба 4 канали сигналҳои оптикии LAN WDM табдил медиҳад ва сипас онҳоро ба канали ягона барои интиқоли оптикии 100Gb / s мултиплекс мекунад. Баръакс, дар тарафи қабулкунанда, модул вуруди оптикии 100Gb / s-ро ба 4 канали сигналҳои оптикии LAN WDM де-мултиплекс мекунад ва сипас онҳоро ба 4 канали баромади маълумотҳои барқӣ табдил медиҳад.
Дарозии марказии 4 канали WDM LAN 1295.56, 1300.05, 1304.58 ва 1309.14 нм ҳамчун аъзои шабакаи дарозии мавҷи LAN WDM мебошанд, ки дар IEEE 802.3ba муайян шудаанд.

Хусусияти маҳсулот

CFP4 MSA-омили формаии гарм
Интиқолдиҳанда: 4x25Gb / s хунуккардашудаи LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
Қабулкунанда: 4x25Gb / s PIN ROSA
4x28G интерфейси силсилавии барқӣ (CEI-28G-VSR)
То 10 км ба G.652 SMF мерасад
Интерфейси идоракунии MDIO бо мониторинги ташхиси рақамӣ
Таъмини барқ ​​ягона + 3.3V
Гардиши дуплекси LC
Ҳарорати корӣ: 0 ~ 70oC
Мутобиқати RoHS-6

Ариза

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Мушаххасоти маҳсулот

Параметри

Маълумот

Параметри

Маълумот

Фактор

CFP4

Дарозии мавҷ

4 LAN WDM

Суръати максималии маълумот

103,1 Gbps

Масофаи максималии интиқол

10 км

Пайвасткунаки

Дуплекси LC

ВАО

SMF

Намуди мефиристад

LAN-WDM EML

Намуди қабулкунанда

PIN

Ташхис

DDM дастгирӣ карда мешавад

Диапазони ҳарорат

0 то 70 ° C (32 то 158 ° F)

Санҷиши сифат

1

Санҷиши сифати сигнали TX / RX

2

Санҷиши меъёр

3

Озмоиши спектри оптикӣ

4

Санҷиши сенстӣ

5

Озмоиши эътимоднокӣ ва устуворӣ

6

Озмоиши Endface

Сертификати сифат

xinfu

Шаҳодатномаи CE

safd (2)

Ҳисоботи EMC

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Гузашта:
  • Баъдӣ: