page_banner

маҳсулот

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Rate Dual Rate VCSEL MPO / MTP transceiver optical

тавсифи кӯтоҳ:

100Gb / s QSFP28 SR4 як аст
чор канали интиқолдиҳандаи оптикии параллелӣ ва барои 100 Gigabit Ethernet, Center Data, InfiniBand QDR, DDR, SDR ва CPRI10 пешбинӣ шудааст. Онҳо бо QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm мувофиқат мекунанд. Трансивертҳои оптикӣ ба талаботи RoHS-6 мувофиқат мекунанд.


Тафсилоти маҳсулот

Тавсифи Маҳсулот

100G QSFP28 чор паҳлӯи маълумотро дар ҳар самт бо паҳнои 100Gb / s муттаҳид мекунад. Ҳар як қатор метавонад бо суръати 28Gb / s то 100m масофаи интиқол бо истифода аз нахи OM4 кор кунад. Ин модулҳо барои кор дар системаҳои нахи мултимодӣ бо истифода аз дарозии номиналии 850nm пешбинӣ шудаанд.

Хусусияти маҳсулот

Суръати маълумот то 28Gb / s барои як канал

Омили формавии QSFP28-и гарм

4 канали 850nm массиви VCSEL ва массиви детектори PIN

ҳарорати парванда: -20 то 75 ℃

Функсияҳои ташхиси рақамӣ

Таъмини барқ ​​ягона + 3.3V

Истеъмоли пасти барқ ​​<3,5 Вт

Ариза

Rack ба Rack

Маркази маълумот

Infiniband QDR, DDR ва SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Мушаххасоти маҳсулот

Параметри

Маълумот

Параметри

Маълумот

Фактор

QSFP28

Дарозии мавҷ

850нм

Суръати максималии маълумот

103,1 Gbps

Масофаи максималии интиқол

100m @ OM4

Пайвасткунаки

MTP / MPO

ВАО

MMF

Намуди мефиристад

VCSEL 850nm

Намуди қабулкунанда

PIN

Ташхис

DDM дастгирӣ карда мешавад

Диапазони ҳарорат

-20 то 70 ° C (32 то 158 ° F)

TX Ҳокимият ҳар як қатор

-8.4 ~ 2.4dBm

Ҳассосияти қабулкунанда

<-9.2dBm

<-9.2dBm

Истеъмоли қувваи барқ

3.5W

Таносуби нобудшавӣ

3dB

1

Санҷиши сифат

2

Санҷиши сифати сигнали TX / RX

3

Санҷиши меъёр

4

Озмоиши спектри оптикӣ

5

Санҷиши сенстӣ

6

Озмоиши эътимоднокӣ ва устуворӣ

Озмоиши Endface

xinfu

Сертификати сифат

safd (2)

Шаҳодатномаи CE

safd (3)

Ҳисоботи EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO интиқолдиҳандаи оптикӣ