page_banner

маҳсулот

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB интиқолдиҳанда

тавсифи кӯтоҳ:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 як интиқолдиҳандаи оптикии чор каналӣ, васлшаванда, мувозӣ мебошад ва барои истифодаи 100G CWDM бо шабакаи FEC, Datacenter ва Enterprise ва дигар пайвандҳои оптикӣ пешбинӣ шудааст. Онҳо ба мушаххасоти SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 ва Telcordia GR-468-CORE мувофиқат мекунанд. Трансиверҳои оптикӣ ба талаботи RoHS мувофиқат мекунанд.


Тафсилоти маҳсулот

Тавсифи Маҳсулот

100G QSFP28 чор паҳлӯи маълумотро дар ҳар самт бо паҳнои 100Gb / s муттаҳид мекунад. Ҳар як қатор метавонад дар 25.78125Gb / s то 2km барои G.652 нахи ягонаи нахи (SMF) кор кунад. Дарозии марказии каналҳои 4CWDM 1271nm, 1291nm, 1211nm ва 1331nm мебошанд.

Хусусияти маҳсулот

То 25.78125Gbps Суръати маълумот дар як канал
То расидан ба 2 км барои G.652 SMF
4 интиқолдиҳандаи хунукнашудаи CWDM дар асоси DFB
4 каналҳои детектори PIN
Омили формавии QSFP28-и гарм
Гардиши дуплекси LC
Схемаҳои дохилии CDR дар ҳар ду каналҳои қабулкунанда ва мефиристанд
Дастгирии CDR bypass
Функсияҳои ташхиси рақамӣ
Истеъмоли пасти барқ ​​<3,5 Вт
Ҳарорати корӣ: 0 ~ + 70 ° C

Ариза

100G барномаҳои CWDM4 бо FEC
Шабакаи Datacenter ва Enterprise
Дигар пайвандҳои оптикӣ

Мушаххасоти маҳсулот

Параметри

Маълумот

Параметри

Маълумот

Фактор

QSFP28

Дарозии мавҷ

1310нм

Суръати максималии маълумот

103,1 Gbps

Масофаи максималии интиқол

2 км

Пайвасткунаки

LC дуплекс

ВАО

SMF

Намуди мефиристад

LAN-WDM дар асоси DFB

Намуди қабулкунанда

PIN

Ташхис

DDM дастгирӣ карда мешавад

Диапазони ҳарорат

0 то 70 ° C (32 то 158 ° F)

TX Ҳокимият ҳар як қатор

-6.5 ~ 2.5dBm

Ҳассосияти қабулкунанда

<-10dBm

<-10dBm

Истеъмоли қувваи барқ

3.5W

Таносуби нобудшавӣ

3.5dB

1

Санҷиши сифат

2

Санҷиши сифати сигнали TX / RX

3

Санҷиши меъёр

4

Озмоиши спектри оптикӣ

5

Санҷиши сенстӣ

6

Озмоиши эътимоднокӣ ва устуворӣ

Озмоиши Endface

xinfu

Сертификати сифат

safd (2)

Шаҳодатномаи CE

safd (3)

Ҳисоботи EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC интиқолдиҳандаи оптикӣ